Antalya Ek İş İlanları

Antalya Ek İş İlanları

Türkiye’nin turizm açısından en yoğun şehirlerinden biri hiç kuşkusuz Antalya’dır. Dolayısı ile Antalya, turizm sektöründe çalışmak, bu sektörde ekstra gelir elde etmek isteyenler için en ideal şehirlerden biri oluyor.

Bir otelde, şehirde düzenlenen festival ve konserlerde, kısa dönem ya da part time olarak çalışabilirsiniz. Öğrenciler için birçok iş fırsatı sunan Antalya, özellikle yaz döneminde çok çeşitli iş seçenekleri ile fırsat veriyor. Yazın hafta sonları bir otelde ya da havuzda çalışabilir, otelin kafesinde ya da restoranında servis elemanı olarak çalışabilirsiniz. Antalya ek iş sahibi olmak isteyenlere birçok farklı seçenek sunuyor.

Antalya’da Yapılacak Ek İşler

Çok fazla zaman ayırmadan, kısa süreli ya da günde sadece birkaç saat çalışarak siz de daha çok gelir elde edebilirsiniz. Yabancı diliniz varsa bunu nakit paraya çevirmek için en doğru şehirlerden biri Antalya’dır. İngilizce, Rusça, Almanca, Arapça başta olmak üzere hemen her dünya dili ile burada size birçok farklı iş fırsatı var. Yarı zamanlı çevirmenliğin yanı sıra, turist rehberliği burada oldukça popüler bir sektör… Özellikle öğrenciler ve gençlerin tercihi olan turist rehberliği, Antalya ek iş seçenekleri arasında öne çıkıyor.

Sadece birkaç saatliğine turistlere yaptıracağınız bir şehir turunda 100 TL, belki de daha fazla kazanmanız mümkün. Ayrıca otellerde karşılama bölümünde part time çalışarak da yine Antalya’da gelir elde edebilirsiniz.

Antalya’da Ev Hanımları İçin Ek İş

Şehirde yaşayan bir ev hanımı da, okuyan bir öğrenci de olabilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan bir pastanenin börek işlerini, bir kafenin zeytinyağlı yemeklerini ya da bir restoranın kurabiye ve keklerini yaparak kendinize ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu şehirde sağlıklı yemekler oldukça popüler. Aynı şehirde yaşadığınız çalışan bir kadının ailesi için sağlıklı yemekler hazırlayarak para kazanmak da mümkün. Özellikle yaz günlerinde, aileler çocuklarını bırakıp hafta sonları kısa bir tatile çıkmak istiyorlar. Bu durumda part time çocuk bakıcıları çok işe yarıyor.

Siz de kendi evinizde çocuk bakarak, part time bir iş sahibi olabilirsiniz. Antalya ek iş fırsatı sunan büyük şehirlerden biri olarak, tüm bu işlerin yanında evlere iş veren firmalar açısından da zengin. Evinizden para kazanmak için siz de bu tarz işler yaparak para kazanabilirsiniz.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Google AdSense İle Nasıl Para Kazanılır

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478