Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik 2009 yılından bu yana gıda sektörü üzerine faaliyet gösteren sonrasında ise 2011 yılında Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi adı altında sektöre devam ederek ilk markasının patentini alarak piyasaya çıkmıştır. 2011 yılından sonra frachising kategorisi üzerinde 76 ilde 175 bayilik vererek cafe sektöründe adını tamamen marka haline getirerek duyurmuştur. Günümüzde insanlar açısından popüler mekanlar ve markalar arasına girerek ilerleme kaydetmiş ve mevcut müşteri kitlesini bu sayede en yoğun şekilde oturtmuştur. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi  sadece çay ve kahve çeşitleri üzerine değil unlu mamuller üzerine de başarı ve kaliteyi oluşturmuştur. Günümüzün ihtiyaç haline gelen bazı yiyeceklerinden olan meyve tabakları, paket çikolatalar, Waffle, dondurma, kekler, sufleler, doğum günü pastaları, soğuk içecekler gibi geniş ürün çeşitlerini bünyesine katarak gelişmektedir ve barındırmaktadır. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi  firmasından bayilik almak için bazı gerekli şartlar vardır şu şekildedir;

 1. Geçmişteki iş hayatınızda başarılı bir şekilde çalışmış ve düzenli olması gerekmektedir,
 2. Karşı tarafla olan ikili iş ilişkilerinde yapıcı açıklayıcı ve uzlaşmacı olmak,
 3. Halkla ilişkiler alanında ve personel yönetimleri ile bu konularda geçimiş iş hayatınınız göz önünde bulundurularak tecrübe sahibi olmak,
 4. En önemli olan İşletmenin finansal düzeyini yönetebilmeniz için tecrübe sahibi olmanız,
 5. Kendiniz ve markanız için kişisel veya yönetimsel kısımdan eğitimlere açık olmak,
 6. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi  adına mali ve fiziksel şartlara uyumlu olmak,
 7. Yüksek miktarlarda birikmiş sermayenizin olması gereklidir.  Cafe açmak için Sermayeniz mi yok gerekli koşullarda bulabilmeniz için bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Gerekli Mekan Maliyet Durumu

 1. İşletme sahipleri tarafından Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi  adını kullanarak bayilik alabilmesi için gereken mekan min. 200 m2 olmak zorundadır.
 2. İsim hakkı bedeli (Franchising) 30,000 USD+KDV şeklindedir.
 3. Bulacağınız mekanın konsept dekorasyon, ve tadilat harcamalarına bulduğunuz dükkanın durumuna göre farklılık gösterecektir. Hesaplamalar ortalama yapıldığından m2 başına 1750 TL+KDV gibi fir fiyat düşmektedir.
 4. Açmayı düşündüğünüz yeni şube için de 47.000 TL+ KDV miktarında makine grubu temizlik malzemeleri, otomasyon sistemi gibi ürünleri de temin etmektedir.
 5. Açmayı düşündüğünüz bu iş için maliyetin yüzde 60 veya yüzde 70‘lik ödeme peşin olacak şekilde alınır. Kalan %30’luk kısmı için de bayinin açılış işlemleri bittikten sonra ayın sonlarına ödeme yapılacak şekilde çek veya belirlenen tutarlar ile ödeme  imkanı bulunmakta.
 6. Bayilik açtığınız yerin personel eğitimi, tanıtım, reklam gibi işlemleri ücreti aylık ciro kısmandan %3‘tür.
 7. Yeni şubeye 57 bin TL+KDV gıda ürünleri de gönderilmekte.
 8. Bayilere de açılış esnasında bir hafta kadar bir süre iş ile alakalı eğitim sunulmaktadır. Bayiliği açıldığı yere gelen eğitimcilerin konaklama yol vb. gibi harcamalar giderler eğitim süresince bayiler tarafından karşılanmaktır.
 9. Osmanlı Kahvecisi açmayı düşünen işletme sahiplerine ortalama maliyeti  500.000 TL‘ye kadar varmaktadır. Bu bayilikten kazandığınız kar %40 ve daha da fazlasına kadar çıkabiliyor. Şartlarda size uyuyor ve bayisi olmak istiyorsanız yatırdığınız bu sermayeyi geri kazanabileceğiniz karlı bir iş olacaktır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İletişim

İletişim adresi: Döşemealtı/Antalya/Türkiye
Organize Sanayi Bölgesi, 3. Kısım Mh. 30. Cd. No:6

İletişim Kuracağınız Numaralar: (+9) 0 242 244 88 45 – (+9) 0 444 88 45

Bilgilendirme
info@osmanlikahvecisi.com

2 0 0 0 0 0
 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ev Hanımları İçin Ek İşler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478