Evden iş yerinden MAKALE yazarak para kazanın

Evden iş yerinden MAKALE yazarak para kazanın


Bu yazımızda evden makale yazarak para kazanabilirsiniz, makalelerinizi isterseniz kendiniz için internet sitesi açabilir ve yazdığınız makaleleri sitenize yüklemeniz ile beraber para kazanabilirsiniz. İstersenizde yazmış olduğunu makaleleri başka sitelere makale satışı yaparak para kazanabilirsiniz.
Peki, diğer internet sitelerine nasıl makale satabilirsiniz? Bunun için de belirli blog ve forum siteleri var. 
Bunlardan bazılalrı, R10, Sadeceon, Wmaracı, Bionluk, gibi ve bu tarz platformlarda kendinize müşteri bulabilirsiniz.

Bu platformlarda bulmuş olduğunuz müşteriler, sizelere belirli makale konuları verecek siz de bu konuların hakkında müşterilerinize özgün yazılar üreteceksiniz. Müşterinizin isteğine göre makale yazının kaç kelime olacağını belirleyeceksiniz. Makalelerinizi yazarken de tabi ki dikkat etmemiz gereken özellikler ve yerler olacaktır. Bunları başlıca kaleme almak gerekirse, anlam bütünlüğü, bozuklukları, yazım ve noktalama işaretleri, ve SEO uyumlu olacak şekilde makaleler yazmanız gerekmektedir.
SEO uyumlu makale yazma haricinde olanları mutlaka duymuş, görmüş ve uygulamışsınızdır.


SEO uyumlu makale yazmak ne anlama geliyor ve ne demek?
Google, Yandex, Bing, vb. arama motorları siteler üretmiş olduğunuz bu makaleleri yazıları tarar ve kendi algoritmalarına göre makaleleri arama sayfalarında kaçıncı sıraya koyacaklarını belirlerler. Bu yüzden örnek verdiğim Arama motorlarının algoritmalarına uyumlu yazılar ve makaleler yazarsanız, arama motorlarında çok daha hızlı yükselişe geçeceği için mantıken herkes SEO uyumlu makaleler ve yazılar almak isteyecektir.

Makale yazarak, evde para kazanmak fikirleri için öne çıkan ve aklan gelen blog konularındandır. Hali hazırda aktif sistemi oturmuş ve makaleye ihtiyaç duyan binlerce çeşitli platformlar bulunmaktadır. Makaledeki yazım hızınıza becerinize ve yetenekleriniz dâhilinde sizlere iyi paralar kazandırabilir. Boş vakitlerinizde en azından boş durmamış ve sıkılmamış olursunuz ve de devden ek gelir etmiş olursunuz.
Eğer makalemde anlattığım konulara ve noktalara dikkat ederseniz, evden para kazanma konusunda çok güzel işler alarak kazanacağınızı düşünüyorum. Makalelere ortalama olarak 300 kelimeye 10 TL gibi bir para talep ederek, günde 3000 kelime yazarak 100 TL gibi bir kazancınız olabilir, Tabi ki bu iş yazım becerinize, azminize ve hangi konularda makaleler yazacağınız alanlın uzmanlığınıza göre 300 kelime 10-12 TL gibi rakamlar da isteyebilir makale başlıklarına gör fark göstermektedir.

2 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

İnternetten Para Kazanma 2020 – En İyi Kazandıran 30 İş (2020)

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478