Evi çağrı merkezi yaparak para kazanmak

Evi çağrı merkezi yaparak para kazanmak

Evinizde çağrı merkezi kurarak para kazanma fikri kulağınıza ilginç gelebilir ama bu işi evinizde yapmak oldukca mümkün. Günümüzde herhangi bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğiniz zaman bir çok büyük firmaların müşteri temsilcileri evden hizmet veriyor.

Evinizde çağrı merkezini kurabilmek için öncelikle konuşma ve ikna kabiliyetinize güvenmelisiniz, ve bu çağrı merkezi konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, evinizde hemen çağrı merkezini kurabilirsiniz.

Bu işe karar verdikten sonra gerekli olan ürün ve hizmeti bulmalısınız. İşte kısımda yaratıcı olmanız çok ama çok önemli. Mesela yaz aylarında popular olan aklınıza gelebilecek herhangi bir firmayla yüzdeli komisyon ile anlaşıp komisyon üzerinden. Her satılan ürün veya müşterilerden 100 TL gibi komisyon alırsanız, 1 ay sonunda güzel bir kâr elde etmiş olacaksınız.

Telefonla arayıp görüşeceğiniz müşterilere veya kişilere güven vermeniz de bu kısımda önemlidir bunun için müşterilerinize hangi hizmetleri vereceğiniz, bu işin avantajlarını ve dezavantajlarını detaylandıracak şekilde anlatmanız gerekecek. Müşterilerinize hangi firmanın aracılığıyla hizmet verileceği veya hangi firmanın hangi markasını satacağınızı da belirmeniz gerekiyor.

E-ticaret sistemleriyle ilgili örnekleri daha önce görmüştüm buradan firmanın verdiği komisyonlar gayet tatmin ediciydi. Hangi firma ile çalışmak istiyorsanız bu karar tamamen size kalmıştır.

Yaptığınız komisyon anlaşmalarınız iyi olursa evden çalışarak çok güzel paralar elde edebilirsiniz.

Evden para kazanmak istiyorum diyerek coronavirüs salgını sırasında çağrı merkezi desteği daha avantajlı ve gelir elde edici bir hale geldi. Malum durumdan dolayı birçok şirket ürün ve satış hizmetlerini aksatmamak için müşteri hizmetleri evden çalışıyor.

Birde yabancı dil bilginiz varsa bir adım önde olup, dünya çapında bilinmiş firmalar ile anlaşarak müşterilerine internet üzerinden belirli destekleri bu sayede sunabilirsiniz.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Evden iş yerinden MAKALE yazarak para kazanın

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478