Konya Ek İş İlanları

Konya Ek İş İlanları

Birçok şehirde olduğu gibi Konya ilinde de ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Konya merkezde veya çevresinde ikamet ediyorsanız evinizde iş yaparak kazanç sağlamanız mümkün.

Sizler de günlük yaşamınızda örgü örmek, kıyafet dikmek gibi becerilere mi sahipsiniz? Takı tasarımı yapmak gibi yetenekleriniz varsa bu veya buna benzer iş imkanları ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu gibi sektörel konularda evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar sizlere gerekli malzeme temininde bulunur ve bu malzemeleri kullanarak sizlerden ürün ortaya çıkarmanızı ister. Veya ürünlerin paketlenmesi işi vererek sizlere ek kazanç sağlarlar. Konya’da sizler de ev rahatlığında ek iş yapabilirsiniz.

Konyada Ek İş Veren Firmalar

Konya’ya atanmış bir öğretmen, bir memur ya da üniversiteyi Konya’da okuyan bir öğrenci olabilirsiniz. Şehirde yaşayan ev hanımları ya da çalışanlar için, birçok firma da daha karlı ve ekonomik olan evlere iş vermeyi tercih ediyorlar. Böylece hem firmalar kar ediyor hem de siz daha çok kazanıyorsunuz. Konya ek iş seçenekleri için eve alacağınız işlerin dışında daha birçok farklı seçenek de bulunuyor. Sadece haftada bir gün çalışarak ayda 300-400 TL daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Mutfakta kendinize güveniyor musunuz? Konya merkeze yakın bir yerde yaşıyorsanız ya da yaşadığınız muhitte dükkan, mağaza ya da iş yerleri varsa, onların öğle yemeklerini hazırlayarak aile bütçenize katkı sağlayın. Bu tarz işler Konyalı ev hanımları için ideal ek iş seçeneklerinden biridir. Ayrıca şehir pazarlarında evde yaptığınız reçelleri, mantıları ya da bahçenizde yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri satarak para kazanabilirsiniz. Bu işler size göre değilse, şehirde okumak için bulunuyor, okurken bir yandan da kendinize gelir elde etmek istiyorsanız, siz de Konya ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Veri giriş elemanlığı, anketörlük ya da stant hostesliği yaparak para kazanabilirsiniz. Bu tarz işler, özellikle öğrenciler ve genç çalışanlar için ideal.

Evlere Kına Paketi İşi

Ek iş denince akla gelen ilk iş kına paketleme işi olur ve genellikle firmalar bu sektörde çok fazla iş imkanı sağlamaktadır. Öncelikle evde kına paketleme işi nedir diyebilirsiniz. Hemen sizlere ilk olarak işin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatalım.

Firmaların belirli ağırlıkta verdikleri kınaları paketlerin içlerine koyup farklı renklerde kurdeleler ile sıkı bir şekilde bağlayarak kına paketleme işini bitirebilirsiniz. Kına paketleme işi hem bu işi öğretmek hem de firmaların bizler üzerinden sizlere işleri teslim edilmesi için açılmış bir konudur.

3 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Mobilden Para Kazanma 2020

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478