Tavuk Dünyası bayilik

Tavuk Dünyası bayilik şartları

Türkiye’de yalnızca kırmızı et satışları yapmakta olan bir çok restoran firması olmasının yanı sıra, tavuk ürünleri üstüne faaliyet gösteren tavuk ürünleri yok denilecek kadar az. Türkiyede bu alandaki eksikliği fark edip, gerçekleştirdikleri istikrarlı çalışmaların sonucunda Tavuk Dünyası ismiyle basettiğimiz sektöre girmişlerdir.

Bu sektöre Hiç tavuk yediniz mi? Marka sloganıyla hizmete başlayan Tavuk Dünyası; kendisine has mutfak tariflerini, natural, besinler, tertemiz, şartları ile mutfakta pişirme becerileriyle damak lezzeti oluşturarak, bu lezzeti müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Tavuk Dünyası markası bu sektöre kapılarını açtıktan 2 sene sonrasında bu lezzeti yurtiçi yurtdışı dahil şube miktarını 70lere kadar çıkarıp Tavuk Dünyası markasının asıl amacı Dünya genelinde ortalama olarak 1000 şube ile hizmet vermektedir.

Belli bir sermaye karşılığında kendi işini kendisi kurmak isteyenler Tavuk Dünyası restoran bayiliğinin bir iş ortağı olarak, bu görkemli lezzeti müşterilerinize damak tadı ve gönül rahatlığıyla sunarken, diğer anlamdada karlı geliri güzel paralar kazanmak istiyor musunuz?

Fikriniz netse değerli okurlarımızın bilgilenmesi amacıyla hazırladığımız makalemizi okumaya devam edelim.

Tavuk Dünyası bayiliği nasıl alınır?

Genel olarak bütün bayiliklerde bulunduğu gibi öncelikle müracaat yapılmaktadır. Tavuk Dünyası’nın internet sitesinde bulunan Franchise kısmından müracaat formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Bu başvurudan sonra yetkililer doğrulusunda oluşturulan değerlendirmelerin sonrasında başvuru yapan girişimciler ile bizzat görüşme yapılmaktadır. Başvuruyu yapan kişinin bu bayiyi önceden açmayı planladığı yerler varsa öncelikle araştırmalar yapılmaktadır, ideal olması durumunda bulunan yere önce proje çizilir sonrasında ise proje adım adım hazırlanmaya başlar. Bayiliğin açılışına kadar olan bütün kısımları Tavuk Dünyası ekibinin devam ettirdiği  bu operasyonu başvuruyu alan  firmanın bayiciden isteği; Tavuk Dünyasına belli bir süre zaman vermesi, hevesli ve tavuk dünyasını bayiliği için parasal güce sahip olmasıdır.

Tavuk dünyası başvurusu bayilik maliyeti

Bayinin açılması planlanan yere göre farklılık gösterip 230 ila 360 bin TL civarında parasal gücünüzün olması gerek bunun yanı sıra, açılan bayiden aylık olarak bayilik ve hizmet bedeli kapsamında aylık yapılan cirodan yüzde 3.5 oranında pay alınmaktadır. Yapılacak olan bu yatırımın tavuk dünyası bayiliğini açmak isteyen girişimcilere geri dönüşü 2 veya 4 sene civarında değişmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Robotik Pyeloplasti Avantajları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478