Yeni girişimciler için yüksek getirili iş fikirleri 2020

Yeni girişimciler için yüksek getirili iş fikirleri 2020

Yeni ya da genç bir girişimci iseniz bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu makalemizde sizler için 2020 yılında kurulabilecek en uygun ve en karlı küçük iş fikirlerini anlatacağız. Bu girişimci iş fikirleri kendi işinizi kurmanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda güzel miktarlarda paralar kazanmanıza da olanak sağlayacaktır.

Ayrıca bu yazımızda işinizi çok başarılı bir seviyeye getirebilecek ve bu sayede de küçük işletmeniz ile kısa süre içerisinde güzel işler başarabileceksiniz.

İşte kendi tarzınıza uyacak ve size çok kazandıracak bir işletme kurmanız için yardımcı olabilecek küçük işletme önerilerimiz.

Hayvan yemi üreticiliği

Evet genç girişimci arkadaşlar zor gibi görünse de gayet kolay üretilebilecek olan hayvan yemi tedarikçiliği ülke genelinde büyük ve küçük baş hayvancılığı gelişmektedir büyüyen bu ihtiyaç hayvan yemi üreticiliğine hitap eden önemli bir alandır. Ülkemizde maalesef organik hayvan yemi üretimlerinde büyük bir boşluk görünmektedir. Bu işi büyük ve küçükbaş hayvancılıkla sınırlamamak gerekmektedir, Yani yem tedarikçiliği konusunda temel bir bilgiye sahipseniz bu iş kesinlikle sizlerin gelişmesine birkaç ay içerisinde destek ve çok fazla kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Teknolojiyle mobil oto yıkama

Evet saçma gibi gelse de günümüzde, bir çok insanın günlük işlerinin yoğunluğundan ve stresinden arabalarını temizletmeye zaman ayıramıyor. Genelde yaz aylarında Trafikte sık karşılaştığımız Beni Yıka yazan kirli araçların en can alıcı sebebi de iş yoğunluğu. Yanlış duymadınız Teknoloji sayesinde araç yıkama ve temizleme sistemleri oldukça gelişti, araba yıkama sektörü artık oldukça kapsamlaştı. Bu durumda da mobil oto yıkama insanların işlerini kolaylaştırırken popüler bir sektör oldu, eğer iş yeriniz var ama müşteri sıkıntısı çekiyorsanız bizlere ulaşarak internet üzerinden işletmenizi büyütmeniz için destek verebilir.

Bayilik alabilirsiniz

Bu işletme önerimiz de ise kanıtlanmış yüksek müşteri potansiyelli bir iş modelinden olan bayilik sistemi yüksek kazançlı iş kuracak girişimciler için bayilik alma fikri oldukça popüler bir seçenektir. Bayilik veren çok sayıda firma bulunsa da bunların aralarından yüksek kâr getirisine sahip ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanabileceğiniz birçok yenilikçi bayilik veren firmalar bulunmaktadır.

Freelance işler yapabilirsiniz

Bu günlerde birçok şirket masraflarını kısabilmek için Freelance çalışan kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Freelance iş olarak web sitelerinden günlük makale yazarlığı, veri giriş, istatistik, sosyal medya ağları ve birçok freelance iş de dâhil olmak üzere uzaktan çalışmayı tercih edenlere milyonlarca proje sunulmaktadır. Saatlik ücretler karşılığında 30 TL gibi rakamlardan başlamakta ve çalışma sıklığınıza göre yüzlerce liraya kadar çıkabilmektedir. Evde olduğunuz zamanlarda part time olarak ek bir işte çalışmak istiyorsanız sizin için freelance çalışma fikri en iyi alternatif olacaktır. Örnek olarak yabancı dil bilgisine  sahip olan kişiler tercüman olarak kendilerine freelance olarak küçük işini kurabilirler. Dünya çapı genişlediğinden dolayı iletişim de dil ihtiyacı da giderek artmaktadır. Yapılan bir araştırmada önümüzdeki 5 yıl içerisinde tercüman ve çevirmenlerin işe alınma oranlarının %40’a kadar büyüyeceğini söylüyor.

Yazılım eğitimleri

Bütün meslek alanlarında yazılımcı uzmanlara olan talepler sürekli olarak artmaktadır. Siz de bildiklerinizi yazılım eğitimi vererek veya internet üzerinden video seminerler vererek büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz. Kendinize küçük bir ofis açarak ve küçük bir yazılım eğitim videolarıyla sosyal medya üzerinden başlayabilirsiniz.

3 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Boyalı saçlar için en etkili bakım!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478